פגישות ייעוץ

פגישות ייעוץפגישת ייעוץ לפני הוצאת ספר לאור:
כתבתם ספר, וכעת אתם רוצים להוציא אותו לאור. אך מהי השיטה שמתאימה לכם? האם לשלוח את כתב היד להוצאות המסורתיות שיוציאו את הספר על חשבונן? נדמה שקשה מאוד עד בלתי אפשרי להתקבל לשם, אך עובדה היא שספרי ביכורים ממשיכים לצאת בכל שנה… האם עדיף לשלוח את כתב היד לכל ההוצאות בו-זמנית? או לשלוח בכל פעם לאחת מהן ולהמתין לתשובה? איך קורה ששלחתם ספר להוצאה לאור שמוציאה ספרים על חשבונה, אך בפגישה פתאום ביקשו שתשתתפו בתשלום על הוצאת הספר? אולי כדאי לפנות מלכתחילה להוצאה לאור בתשלום, ובכך לחסוך את הלחץ שבהמתנה? אבל איזו הוצאה לאור מתאימה עבורכם? ואיך תדעו שהיא באמת טובה? איך תדעו שהיא באמת יכולה לשווק את הספר שלכם בצורה המיטבית בחנויות הספרים? האם חנויות הספרים הכרחיות? ומה עם אמזון? ומה עושים כשמקבלים מכתבי דחייה מכל ההוצאות? האם זה אבוד? ואם מקבלים תשובה חיובית מכולן ? כל כך הרבה הוצאות. איך אפשר לבחור?  אולי כדאי לדלג בכלל על הוצאות לאור, לעשות גיוס המונים באינטרנט ולהפיק את הספר לבד… אבל איך מפיקים ספר לבד? מה הסיכוי להצליח בפרויקט גיוס באינטרנט? מה קורה אם פרויקט הגיוס נכשל?
ולמה לאחר שביקשתם הצעת מחיר לספר מהוצאות שונות, קיבלתם ארבע הצעות  מחיר עם פערים גדולים כל כך זו מזו? מה חשוב לבדוק לפני שחותמים על חוזה עם הוצאה לאור? האם זה הגיוני לחתום על חוזה, שעל פיו כל זכויות היוצרים שייכות להוצאה, והסופר מקבל תשלום רק החל ממכירת העותק האלפיים?

בפגישת הייעוץ שלנו אעשה לכם סדר במידע.

בפגישה תקבלו סקירה מלאה על עולם הספרים בישראל. כל מה שצריך לדעת כדי להוציא לאור ספר. מהי הדרך הנכונה לפנות להוצאות לאור, מה ההבדל בין הוצאה מסורתית להוצאה שדורשת תשלום מהסופר, איך מוציאים ספר בהוצאה עצמית, מהם היתרונות והחסרונות של כל דרך, מהם הקשיים ודרכי ההתמודדות. בפגישה תקבלו טיפים על שיווק עצמי, על הדרכים להרוויח כסף מכתיבה, ממה כדאי להיזהר כשחותמים על חוזה מול הוצאה לאור ועוד מידע חשוב לכותבים בתחילת דרכם.

מחיר פגישת ייעוץ 850 ₪ + מע"מ.

יעוץ לשיווק לאחר צאת ספר לאור:
עזרה בקידום הספר בחנויות הספרים.
השרות מתאים לסופרים שספרם עומד לצאת לאור בקרוב, וניתן רק לאחר בחינת התאמתו של הספר לשירות. יש לפנות אלי ברגע שיודעים את התאריך המשוער בו הספר יוצא לאור.